תכשיטים בעיצוב אישי

תכשיטים בעיצוב אישי

תכשיטים בעיצוב אישי כי את מיוחדת ואת יודעת את זה!
יש לך טעם משלך, צבעים משלך שאת אוהבת, סגנון משלך... וכמובן - את האופי המיוחד שהוא רק שלך, שהוא בעצם את. תארי לעצמך שהיית יכול למזג את כל זה לדבר אחד, משהו פיזי אחד יבטא אותך, שיסמל אותך, ותארי לעצמך שהיית יכולה לענוד אותו כל יום, ושכולם יראו.

זה אפשרי בהחלט. בשביל זה נועדו תכשיטים בעיצוב אישי. את כבר יודעת שתכשיט בא לומר משהו. לתת את הטאץ' האחרון להופעה. לשבור את התלבושת האחידה של העבודה.
בסטודיו ראומה את יכולה לעצב לעצמך תכשיט לפי העיצוב האישי שלך. לפי הסיפור האישי שלך.

ליצור לעצמך תכשיט בעיצוב אישי

תני לאומנית שבך לצאת החוצה. אנחנו בסטודיו ראומה נספק לך את חומרי הגלם האיכותיים והמעולים ביותר, כמו כן אנו נפיק את המקצועניות בעיבוד חומרי הגלם ואת הדייקנות בעיצובם לתכשיט לפי העיצוב שלך.
את מוזמנת לבוא אלינו לסטודיו ראומה, לספר לנו איזה תכשיט את הכי רוצה, איזה סגנון את הכי אוהבת, אילו צבעים, אילו אבנים את רוצה שנשבץ ומה את רוצה שהתכשיט הזה יבטא.
הצורפת המקצועית שלנו תיקח את המילים והסגנון שתיארת לה ותעניק להם צורה ממשית  – תכשיט בעיצוב אישי.

התכשיטים שניצור לך יהיו התכשיטים שלך. תכשיטים מעוצבים אישית שאת בעצמך הגית וחשבת עליהם ואנו בסטודיו ראומה הבאנו אותם להגשמה.

התכשיט הזה יבטא את מי שאת, אך לא יאפיל על המקור. תכשיטים בעיצוב אישי ידגישו את היופי שלך,
כך שיראו את הייחודיות והמקוריות שלך. במידת הצורך, יכולה הצורפת לבצע שינויים בתכשיט כך שהתכשיט יישב עליך במדויק בצורה הרצויה, להוסיף תכשיט תואם ועוד.

אצלנו בסטודיו ראומה, תוכלי לעצב לך תכשיט אישי

תכשיטים בעיצוב אישי משמעותם לקנות תכשיטים ייחודיים ומקוריים כגון טבעות זהב מקוריות למראה, תכשיטים שאת בעצם יצרת – והתכשיטים מותאמים לך אישית ומבליטים את היופי שלך.

אנחנו מזמינים אותך להיכנס לגלריית תכשיטי מעצבים שלנו ולקבל רעיונות ראשוניים לתכשיטים בעיצוב אישי או להגיע לסטודיו לראות ולהרגיש בעצמך את מגוון התכשיטים, ולשוחח עם הצורפת על יצירת התכשיט בעיצוב אישי שלך.