שדרוג מראה הכלה בעזרת תכשיטים מעוצבים

שדרוג מראה הכלה בעזרת תכשיטים מעוצבים

מעצבי שמלות כלה מציעים לכלות הטריות מבחר רחב מאד של דגמים וסגנונות עיצוביים. שמלות הכלה של היום משלבות בין יופי וסגנון בלתי רגיל לבין איכות גבוהה. הבדים האיכותיים ושלל האלמנטים, השזורים בהם, הופכים את שמלת הכלה לפריט עיצובי בפני עצמו, אותו ניתן ללבוש לכבוד האירוע הגדול. לצד שמלות כלה אלו, מוצעים גם מגוון רחב של תכשיטים מעוצבים ואביזרים, המשדרגים את המראה הכללי. כיצד בוחרים אותם נכון ואילו אפשרויות ניתן למצוא כיום? על כך, לפניכם.

מבחר של תכשיטים מעוצבים

מעצבי התכשיטים מעמידים לרשותן של הכלות שפע של תכשיטים מעוצבים, המותאמים באופן ישיר אל שמלת הכלה. בדרך כלל מדובר בתכשיטים המיוצרים בעבודת יד, תכשיטים העשויים מזכוכית, מאבנים יקרות וצבעוניות וגם מקריסטלים מרהיבים. אלה יכולים להיות עגילים מיוחדים, תליונים עדינים מעוצבים ואפילו קשתות לשיער המשמשות כתכשיט בפני עצמו. תכשיטים אלה מעוצבים בסגנונות עיצוביים שונים כדי לספק מענה מתאים לכל כלה ולכל סגנון עיצובי של שמלות כלה. ישנם תכשיטים המעוצבים בסגנון וינטאג', אחרים בסגנון קלאסי, ישנם תכשיטים יוקרתיים במיוחד ואחרים צבעוניים מאד.

כיצד מתאימים את התכשיט לשמלה

מכיוון שהמבחר הוא רחב מאד והאפשרויות, כך נראה, הן אינסופיות, הבחירה לא תמיד קלה. ובכל זאת, אם מקפידים להתייחס לכמה פרמטרים מרכזיים, אפשר למצוא את התכשיט הנכון ביותר וליהנות ממראה כולל נפלא. הנה כמה טיפים ונקודות שכדאי להתייחס אליהן:

  • אחד הטיפים שכדאי לכל קלה ליישם הוא הטיפ הבא: אם את רוצה לשדרג את המראה שלך בעזרת תכשיט מעוצב כגון בשרשרת מעוצבת, טבעת זהב וצמיד תואם, קחי אתך לחנות התכשיטים תמונה של שמלת הכלה שתלבשי באירוע. התייעצי עם המוכר/ת שבחנות או עם המצב/ת עצמו/עצמה ובקשי ממנו/ה המלצה לתכשיט מתאים.
  • נקודה נוספת שכדאי להתייחס אליה היא הטעם האישי. מעבר להתאמה בין התכשיט לשמלה עצמה, חשוב להתייחס תחילה אל טעמה האישי של הכלה. האם היא מתחברת אל הסגנון הקלאסי או אולי אל המודרני יותר? האם היא אוהבת תכשיטים צבעוניים או דווקא כאלה המוצעים בצבע אחד? האם היא מעדיפה תכשיט בולט שימשוך לא מעט תשומת לב או אולי דווקא עדין יותר? כדאי לבחון כמה אפשרויות תוך התייחסות אל הטעם האישי והסגנון העיצובי המועדף.
  • המבחר הרב עשוי לבלבל ולהקשות על הבחירה. ולכן, מומלץ לצאת למסע הקניות הזה יחד עם חברה קרובה או בת משפחה, שסומכים על דעתה ועל טעמה. חוות דעת נוספת יכולה לעזור בעניין ובמיוחד כשמתקשים לבחור מבין המגוון הכל כך רחב. כדאי לבחור מלווה ליום הזה שמכירה היטב את טעמה ואת סגנונה האישי של הכלה וכן כזו שמרגישים נוח במחיצתה.
  • לפני שבוחרים את התכשיטים לאירוע, כדאי להתייחס, ומעבר לשמלה עצמה, לאלמנטים נוספים, כמו האיפור וגם השיער. חשוב שהתכשיטים ישתלבו באופן הרמוני ויצרו את המראה המתבקש לאירוע.