טבעות נישואין מיוחדות

אין אישה שלא הייתה מעוניינת לקבל טבעת זהב יוקרתית ומעוצבת לנישואין מחתנה לעתיד. אחד הרגעים המיוחדים והמרגשים ביותר הוא הענקת טבעות נישואין מיוחדות מהחתן לכלתו לעתיד. לרוב, שני בני הזוג הולכים לבחור יחד את טבעת הנישואין המועדפת והיפה ביותר בעיניהם.

נשים רבות מעדיפות לרכוש טבעות נישואין מיוחדות ולא טבעות נישואין סטנדרטיות ופשוטות משום שהן מעוניינות בטבעות ייחודיות המיוצרות במיוחד עבורן. טבעות נישואין מיוחדות עולות יותר מטבעות זהב רגילות אך לרוב ההוצאה מצדיקה את התוצאה – טבעת נישואין מיוחדת ומקורית מלווה את האישה למשך כל חייה ומזכירה לה שוב ושוב את חשיבותה בעיני חתנה.

טבעות נישואין מיוחדות – אפשרויות רבות למראה יוקרתי

טבעות נישואין מיוחדות ומעוצבות לרוב נעשות ממתכות יקרות כמו זהב וכסף. ניתן לשבץ בתוך הטבעת אבן יקרה או כמה אבני חן זעירות. טבעות נישואין יכולות להגיע בשלל דוגמאות ובסגנונות ריקוע שונים ומגוונים. ניתן אף להגדיל לעשות ולרכוש טבעות נישואין מיוחדות המעוצבות בעבודת יד המותאמות באופן אישי לטעם הכלה ולמעמד החתונה.

אם אתה חתן המעוניין להתחבב על כלתך כבר מרגע זה, או אם אתם מעוניינים לרכוש עבור כלתכם מתנה שתהווה עבורה מזכרת נצח ממעמד החתונה – משתלם להשקיע ולרכוש טבעת נישואין מעוצבת בעבודת יד. טבעת הנישואין תלווה את הכלה למשך כל חייה ותזכיר לה שוב ושוב את המחשבה שהשקיעו האנשים היקרים ביותר עבורה על מנת לשמח אותה.

אצלנו בסטודיו לעיצוב תכשיטים ראומה תוכלי למצוא מגוון תכשיטים מעוצבים בשלל סגנונות. בסטודיו ראומה מייצרים ומכינים תכשיטים בעיצוב אישי כבר מעל עשרים שנה. אנו מבצעים את עיצובי התכשיטים השונים תוך שילוב מתכות שונות ככסף וזהב, אבני חן יקרות, קריסטלים ומשתדלים לשמור ככל האפשר על המראה המקורי והגולמי של החומר.

כל תכשיט שאנו מוציאים תחת ידינו הוא מיוחד במינו, ואינו דומה לשום תכשיט קנוי מחנות התכשיטים. אנו מעצבים את התכשיטים השונים לפי דרישותיכם וטעמכם האישי משום ששביעות הרצון שלכם היא מעל הכול!

אנו מזמינים אותך להגיע לסטודיו ראומה, להתרשם משלל העבודות השונות וממבחר התכשיטים המעוצבים במיוחד בשבילך.