טבעות מעוצבות

קולקציית הטבעות עשויות מזהב 22 קארט וזהב 18 קארט. חלקן משובצות באבנים יקרות, חצי יקרות, יהלומים ויהלומים עתיקים. ייחודן של הטבעות הינו במראה הגולמי של החומר. הגימורים לא מלוטשים ונותנים לחומר לדבר בעד עצמו. הטבעות יוצרות מתח בין יוקרה לפשטות, בין מלוטש לגולמי ובין רוח לחומר.

טבעות מעוצבות הינן שונות בתכלית מהטבעות הקלאסיות והסטנדרטיות שרובנו מכירים. טבעות מעוצבות הינן ייחודיות מבחינת המראה שלהן, אפשרויות הריקוע, אופן שיבוץ אבני החן וסוגיהן ועוד.

במעמד החתונה, נהוג שבני הזוג מעניקים זה לזו טבעות נישואין ואירוסין המסמלות את המשך הקשר ביניהם ומהוות התחלה לחיי נישואין מוצלחים. פרט להענקת הטבעות במעמד זה, מצוי שבזמן חגיגה מיוחדת לבת הזוג כמו יום נישואין או יום הולדת, בן הזוג מפתיע את בת זוגתו בטבעת מעוצבת ויוקרתית.

טבעות מעוצבות – אז והיום

קיים הבדל עצום בין סגנונותיהם של טבעות מעוצבות במאה הקודמת לסגנונות העיצוב הנוכחיים של הטבעות הללו. טבעות בעבודת יד שיוצרו בעבר היו עבות יותר, בעלות אבני חן גדולות ומגושמות. כמו כן, המוטיבים החרוטים על גבי הטבעת שונים מהחריטות הנפוצות כיום. הסגנון המקובל לטבעות כיום, הוא טבעת דקיקה, המכילה ריקועים שונים ולעיתים רבות שיבוץ של אבני חן זעירות או יהלומים. יש נשים המשלבות בטבעת שלהם אבני חן צבעוניות להענקת מראה מקורי ומיוחד לטבעת.

כמו כן, יש נשים המעדיפות לשלב כמה סגנונות ביחד – שימור מראה קלאסי ואופייני לטבעת זהב תוך הכנסת שניים או שלושה מוטיבים מקוריים, כגון יהלומים בצדדי הטבעת, עיקולים בקרבת היהלום שנועדו להדגיש אותו, אבני חן זעירות במרכז הטבעת ועוד.

במידה ואתם מעוניינים לרכוש טבעות מעוצבות בעבודת יד שלא ניתן לראות בחנויות תכשיטים סטנדרטיים, אתם מוזמנים לפנות אלינו.

אצלנו בסטודיו לעיצוב תכשיטים ראומה תוכלי למצוא מגוון תכשיטים מעוצבים בשלל סגנונות. בסטודיו ראומה מייצרים ומכינים תכשיטים בעיצוב אישי כבר מעל עשרים שנה. אנו מבצעים את עיצובי התכשיטים השונים תוך שילוב מתכות שונות ככסף וזהב, אבני חן יקרות, קריסטלים ומשתדלים לשמור ככל האפשר על המראה המקורי והגולמי של החומר.

כל תכשיט שאנו מוציאים תחת ידינו הוא מיוחד במינו, ואינו דומה לשום תכשיט קנוי מחנות התכשיטים. אנו מעצבים את התכשיטים השונים לפי דרישותיכם וטעמכם האישי משום ששביעות הרצון שלכם היא מעל הכול!

אנו מזמינים אותך להגיע לסטודיו ראומה, להתרשם משלל העבודות השונות וממבחר התכשיטים המעוצבים במיוחד בשבילך.