טבעות יהלום מעוצבות

טבעות יהלום מעוצבות

אז מה המאורע?

טבעות יהלום מעוצבות ניתנות באירועים מיוחדים. כידוע מדובר בטבעות יקרות ומושקעות. אם נחזור אחרוה בזמן, יהלומים הם אבני החן המפורסמות והנחשקות ביותר בעולם – ומתוך כך היקרות ביותר.מכל יהלום שנכרה מבטן האדמה הוא ייחודי ואין שני לו. כל יהלום הוא נדיר ולכן, כשאנו בוחרים לקשט טבעת ביהלום- זה הופך את הטבעת ליחידה מסוגה ולנדירה. וכשאנו בוחרים להעניק למישהי או למישהו טבעת יהלום מעוצבת, זה אומר שמאורע גדול בפתח.

טבעות יהלום מעוצבות הן הטופ של התכשיטים

אם אילו אירוסין בין בני הזוג, אם חתונת כסף או אירוע אישי משמח אחר - טבעות יהלום מעוצבות הן הטופ של תכשיטי יוקרה, ומתנה שאין כדוגמתה.
מלבד חומרי הגלם היקרים, עבודת הייצור של טבעות יהלום אינה פשוטה ודורשת מומחיות רבה. משלב הכנת המודל (הסקיצה הראשונית) של הטבעת ועד ליצירת הטבעת עצמה, יש להקפיד על עבודה דייקנית ואיכותית ולליטוש איכותי. לאחר יצירת הטבעת מגיע שלב שיבוץ היהלומים אצל משבץ יהלומים או אצל צורף מומחה בתחום. לאחר מכן, תעבור הטבעת הברקה ושוב תעבור ליטוש וגימור אחרונים משום שמדובר בתכשיט יוקרה שמיוצר בצורה המושלמת ביותר שניתנת.

הסוד מאוחרי עיצוב מושלם

היהלום, תמיד היה חברה הטוב ביותר של האישה. החברות היותר טובות, הן טבעות יהלום מעוצבות. אין אישה שלא תשמח לקבל בחייה מתנה מבן זוגה, כמו טבעת יהלומים יפה ומרשימה. השוק היום, מציע מגוון רב של טבעות זהב מעוצבות בצהוב ולבן או בשילוב של שניהם. יש לציין, כי טבעות יהלומים, אינן ניתנות רק כטבעות אירוסין מיוחדות אלא אם לימי נישואין, ימי הולדת ועוד. אין הבעת אהבה והערכה, כמו רכשיה של טבעת יהלומים מעוצבת, שתשמחנה כל אישה ואם. ניתן למצוא טבעות יהלומים עדינות ו/או יוקרתיות, הכל בהתאם לאופי והטעם של כל אישה מתנה יפה כמו טבעת יהלומים, הינה מתנה שנשארת לכל החיים והיא מזכרת עד. הרבה נשים מעבירות את טבעות היהלומים שלהן לבת או לנכדה במשך השנים, כך שהן תעבורנה מדור לדור.

ניתן למצוא טבעות יהלומים בחנויות התכשיטים, אך ניתן גם לעצב טבעת יהלומים מיוחדת אצל צורף. כל אישה, יכולה לבקש לעצב בעצמה את טבעת היהלומים שלה, כך שתהיה מושלמת בדיוק כפי שהיא מעוניינת. ישנן נשים שרוכשות לעצמן מתנה נהדרת כמו טבעת יהלומים, זה נכס לכל דבר שתמיד ערכו עולה. יש שמעוניינות להוסיף צבעוניות לטבעת היהלומים שלהן ומעצבות אותה יחד עם אבני חן צבעוניות ויקרות, כמו ספיר, אמרלד רובי ועוד. אם ראיתן טבעת שמצאה חן בעיניכן, תוכלו לצלם ולהראות אותה למעצב התכשיטים, שיעצב לכן טבעת הנראית דומה או שיעצב לכן את אותה הטבעת בדיוק.

ביצוע רכישה נבונה של טבעת יהלום מעוצבת

לפני קניית טבעת יהלום מעוצבת יש להקדיש מחשבה לעניין ולא להחליט על טבעת על רגל אחת.
חשוב לקנות ממקום אמין ובטוח, שאתם יודעים בוודאות שהאמן משתמש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר ושהוא אכן אמן מומחה לתכשיטי יוקרה, היודע לעבוד נכון עם חומרי הגלם היקרים ולשבץ נכונה את היהלומים הנדירים.

תכשיטי יוקרה עם עיצוב נדיר

בגלריית התמונות שלנו בסטודיו ראומה - תכשיטים מעוצבים תוכלו להתרשם ממגוון טבעות היהלום המעוצבות שלנו. כל טבעת מעוצבת בעבודת יד במקצועיות רבה ובקפידה. משלב יצירת הטבעת ועד לשיבוץ היהלומים הקפדנו על עבודה מדויקת ואיכותית.
חומרי הגלם שלנו כמובן הם מקוריים והאיכותיים ביותר שיש. מעבר לכל המקצועיות וטיב החומרים, כל טבעת יהלום מעוצבת בצורה ייחודית ומקורית,שאין עוד כמוה בארץ.

כל טבעת בסטודיו ראומה מיוצרת בהמון אהבה משום שאנחנו יודעים שהיא מיועדת להינתן כמתנה ולסמל אהבה נוספת. אנחנו מזמינים אותך להגיע לסטודיו לראות ולהרגיש בעצמך את מגוון טבעות היהלום המעוצבות שלנו.