טבעות אירוסין מעוצבות

טבעות אירוסין מעוצבות

סוף סוף אזרת אומץ והחלטת להציע נישואין לאהבת חייך? מזל טוב! בחירת טבעות אירוסין מעוצבות היא המבחן הראשון שלכם כזוג נשוי.

טבעת אירוסין מעוצבת שעושה את ההבדל

בחירת טבעות אירוסין מעוצבות זה אחד הרגעים המשמעותיים ביותר עבור בני זוג העומדים לפני חתונתם, הוא חיפוש את הטבעת המושלמת בשביל הצעת נישואין מיוחדת. כל חתן מחכה בקוצר רוח למעמד זה ומעוניין להגיע מצויד בטבעת אירוסין ייחודית ומרשימה. טבעות אירוסין מעוצבות בחן ובטעם הם הדרך המושלמת לגרום לבחירת ליבך לומר לך "כן" על פי השיטה המסורתית הנהוגה גם בארץ, הגבר לא משתף את רעייתו העתידית בבחירה שלו, אלא מפתיע אותה בטבעת אירוסין שהוא קנה מראש. הבעיה עם השיטה המסורתית: אתה בחיים – אבל בחיים - לא תקלע בדיוק לטעם שלה. אז מה עושים? לפני הרכישה של הטבעת המיועדת, כדאי לפתוח אוזניים ועיניים.

נסה להבין פחות או יותר מה הטעם של אשתך העתידית, על מה היא מסתכלת או מה היא רומזת (והיא רומזת!). במידה והיא החליטה לעשות לך חיים קשים ולא רמזה אף פעם שום דבר בנושא, האופציה הבטוחה היא ללכת על טבעת אירוסין קלאסית מזהב לבן משובצת ביהלום. ואל תשכח לסחוב לה טבעת מהארון כדי לדעת איזו מידה היא.

טבעות אירוסין מעוצבות לזוג המאושרטבעות אירוסין מעוצבות לכלהטבעות אירוסין מעוצבות לגברים

קריטריונים בבחירת טבעות אירוסין מעוצבות

בבואנו לבחור טבעת אירוסין, ישנם מספר קריטריונים חשובים עליהם עלינו לשים את הדגש על מנת לבחור לא רק בטבעת היפה ביותר אלא גם בטבעת שתהיה איכותית ותשמור על מראה לאורך שנים:

  1. סוג המתכת ממנה עשויה הטבעת - מומלץ לבחור בטבעות אירוסין מעוצבות העשויות ממתכת איכותית, שלא מחלידה בקלות ושאינה מועדת לשריטות.
  2. איכות ליטוש היהלום - היהלום המשובץ בטבעת האירוסין מלוטש בצורות שונות הקובעות את איכות הטבעת ומחירה הסופי.
  3. הטעם האישי של הכלה - כדאי לברר לפני רכישת הטבעת את טעמה האישי של הכלה בטבעות מסוג זה. ככלות הכול, הכלה היא זו שתלך עם הטבעת במשך שנים ומומלץ שהיא תתאים לטעמה ולסגנונה. ישנן כלות המעדיפות טבעות אירוסין מיוחדות אך ורק ממתכות מסוימות, או שעבורן טבעות איכותיות לא עשויות מאבני חן זולות, למשל.

כל חברה העוסקת בעיצוב תכשיטים מספקת קטלוג ובתוכו דגמים שונים של טבעות מהן ניתן להתרשם. ניתן לקלוע לטעמה של הכלה על ידי בדיקה של סגנון התכשיטים אותם היא עונדת בדרך כלל, ובחירה של טבעת זהב כטבעת אירוסין מעוצבת בעבודת יד תוך מחשבה אודות הכלה והעדפותיה הינם פתיח מוצלח לחיי נישואין מאושרים.

בחירת טבעת אירוסין יכולה להישמע כמו עניין מורכב ומפחיד, אבל אנחנו כאן כדי לעזור.
בראומה עיצוב תכשיטים תוכלו לבחור מתוך עשרות טבעות אירוסין ייחודיות ומקוריות, שנוצרו באהבה גדולה על ידי צוות המעצבים שלנו. נוכל לעזור לך לבחור את טבעת האירוסין המושלמת לאהובתך, לפי טעם, דרישה ותקציב, כך שאין סיכוי שתפספס. שיהיה במזל!

ראומה עיצוב תכשיטים מעצבים עבורך חלומות!

אצלנו בסטודיו ראומה - תכשיטים מעוצבים תוכלי למצוא מגוון תכשיטים מעוצבים בשלל סגנונות. בסטודיו ראומה מייצרים ומכינים תכשיטים בעיצוב אישי כבר מעל עשרים שנה. אנו מבצעים את עיצובי התכשיטים השונים תוך שילוב מתכות שונות ככסף וזהב, אבני חן יקרות, קריסטלים ומשתדלים לשמור ככל האפשר על המראה המקורי והגולמי של החומר.

כל תכשיט שאנו מוציאים תחת ידינו הוא מיוחד במינו, ואינו דומה לשום תכשיט קנוי מחנות התכשיטים. אנו מעצבים את התכשיטים השונים לפי דרישותיכם וטעמכם האישי משום ששביעות הרצון שלכם היא מעל הכול!
אנו מזמינים אותך להגיע לסטודיו ראומה, להתרשם משלל העבודות השונות וממבחר תכשיטי יוקרה המעוצבים במיוחד בשבילך.